Viera, 33

Číslo profilu 3191412
Datum registrace 01.02.2023
Aktualizován 05/30/2023
Jméno Viera
Země Czech Republic
Město Čáslav
Orientace Lesbičky
Věk 33
Znamení zvěrokruhu Váhy
Výška 181 cm
Váha 60 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Líska
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Indonésie Kypr Kapverdy Finsko

Vysočina Podcast Player - Audiobooks for download

Tuto zprávu poskytl uživatel Viera Čáslav 05/31/2023 07:18:05

Dá se šedému zákalu předejít? Jak můžeme zraku prospět a jak v dnešní době správně rozpohybovat oční svaly, i když často koukáme do počítače?

Plánují robotizaci očních operací?

rande naslepo 2022 uložto Sokolov

Vážení přátelé, odpovědi na tyto otázky se dozvíte při poslechnu zajímavého rozhovoru s očním chirurgem Mudr. Pavlem Stodůlkou.

Ve Věznici Jiřice úspěšně pokračuje projekt Tlapka v dlani výcvikem nových vodících psů. Tuto možnost mají návštěvníci na unikátní expozici na pardubickém zámku. Mohou zkusit koupit jízdenku pomocí braillova písma, sbalit oblečení díky pomůckám nevidomých nebo na nádraží sledovat znakovou řeč. V expozici nechybí ani model autobusu nebo temný tunel znesnadňující orientaci. Lidé si mohou také vyzkoušet jízdu na invalidním vozíku nebo chůzi s bílou holí.

A mnoho dalšího. Pracovnice úřadu ochránce práv dávají sdělovacím prostředkům návod, jak mluvit a psát o zdravotně postižených. Podívejte se na pořad stupňů Pavlíny Wolfové na toto téma. Po rozkliknutí odkazu se dozvíte více informací o zpřístupnění internetového bankovnictví nevidomým. Nejvýznamnější památka z centru Olomouce, která je součástí světového dědictví UNESCO, získala zpracování v podobě detailního haptického modelu pro lidi se zrakovým postižením.

Replika sloupu Nejsvětější Trojice, významné barokní památky z Horního náměstí, je nyní vystavena v prvním patře radnice. Ve dnech Letos poprvé byla sbírka rozdělena do tří dnů, bohužel všechny tyto tři dny hustě pršelo.

Také velice děkujeme všem kolemjdoucím, které neodradil ani koronavirus ani déšť a ochotně vhodili do kasičky nějakou tu minci. Jak sbírka probíhala tŕeba v Brně můžete zjistit z krátké reportáže, kterou odvysílala Česká televize. Naše deváté celostátní shromáždění se objevilo v regionálním televizním zpravodajství z Havlíčkova Brodu.

Firewall Pre-Order, Street Date, and Previews! | Posthuman Studios

Nebyli jsme sice první zprávou dne, o to podrobněji se však o SONS mluvilo. Za hlavní pozitivum považuji skutečnost, že se nad slepými lidmi — jak někdy bývá zvykem — ve sdělovacím prostředku ani neplakalo, ba naopak ani nejásalo nad výjimečným výkonem mediální nevidomé hvězdičky, která však celku přinese jen málo. Vážení přátelé, víte, že kromě psů se dají vychovat k asistenční službě i další zvířata? Co třeba takový asistenční mini koník?

Zprávy: Festival Pernštejnlove letos zaplní nádvoří a valy Zámku Pardubice |

Co všechno zvládá kobylka Katrijn, kterou můžete potkat v pražském metru, se dozvíte v přiloženém článku. BSC Praha uspořádal od Na turnaj se sjeli v současné době ti nejlepší hráči, celkem z 12 zemí. V nabité konkurenci světové elity se neztratili ani čeští reprezentanti. Koncept Identifikační karty vznikal od roku , je zárukou pro člověka s postižením, že získá pečlivě a odborně vycvičeného asistenčního psa.

Více se dozvíte v článku.

SONS ČR - Aktuality v odbočkách [6]

Česká firma BlindShell vyvinula tlačítkový telefon, který má chytré funkce jako dotykové mobily a k tomu navíc celou řadu vychytávek speciálně pro nevidomé. Vážení přátelé, přečtěte si článek nejen o vývoji telefonu, ale také o cestě a vzestupu samotné společnosti, za jejímž vznikem stála snaha pomoci nevidomému kamarádovi.

Jaroše v Orlové. Klubovna se nachází v komplexu dopravního inspektorátu a MŠ. Ještě do 6. Široká veřejnost tady má možnost seznámit se s pomůckami, které nevidomým a slabozrakým ulehčují život, nebo také zkracují dlouhou chvíli v podobě knih, obrázků či stolních her.

rande naslepo 2022 uložto Sokolov

Tyflopomůcky mají nový e-shop. Elektromobily bez varovného systému jsou riziko. Vozů bez tohoto systému se v Česku stále pohybuje kolem pěti tisíc. Někteří účastníci provozu jsou tak pořád v ohrožení, zejména nevidomí, neslyšící i nepozorní chodci Zde můžete přispívat a sledovat naši činnost. Dejte nám like :. Nadstandardní servis pro účastníky se zdravotním znevýhodněním nebude chybět ani na letošním hudebním festivalu Colours of Ostrava, který se uskuteční ve dnech V rámci projektu Colours bez bariér, který pořadatelé připravují ve spolupráci s partnerem projektu Českou poštou, usnadní těmto návštěvníkům pobyt na festivalu tak, aby si mohli bez starostí užívat hudbu i další program v bezbariérovém areálu Dolní oblasti Vítkovic.

Bylo to těžké zranění, hodně jsem se trápil. Během několika posledních let, Microsoft udělal velké pokroky směrem k zpřístupnění Windows širšímu publiku. Divadlo bez zákulisí, Sokolov přiveze hořkou komedii Neila LaButeho jednoho z nejznámějších současných amerických dramatiků nazvanou Tlustý prase. Mladý, úspěšný Tom se na obědě setká s Helenou. Zatímco on je IN, ona je … tlustá jako prase. Je tak j Představení rande naslepoKdo bude hrát?

Co to bude za titul?

Firewall Pre-Order, Street Date, and Previews! | Posthuman Studios

Jít na divadlo a nevědět, co mě čeká?! To je něco jako rande naslepo. Berte to od náš jako dárek k 5. Bude to situační komedie nebo tr Divadelní představení pro děti v rámci festivalu Pernštejnlove.

V sobotu 1. Těšte se na příběh holčičky Hermíny, která zac Legendární Festival Svojšice v tradičním areálu Svojšice u Pardubic. Podnikavky jdou na dostihy! Neformální setkání členek spolku v typicky pardubickém prostředí letních dostihů.

Máme osvědčeno, že na takových akcí bývají nejlepší nápady. Hezky se ustrojíme a seznámíme mezi sebou i se zajímavými hosty. Koncerty v Pardubicích, festivaly , divadlo, kultura v srpnu Prodej vstupenek. Datum: -vše- listopad prosinec leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad So

0 / 5